برگزاری دومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان

برگزاری دومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان
برگزاری دومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اشنویه دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست آقای پیران معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضاء ذیربط کار گروه، باهدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی وحمل ونقل جاده ای وارائه راهکارهای لازم و اجرایی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

پیران در این جلسه داشتن شهری منظم حق شهروندان دانست و افزود: طرح های پیشنهادی در این شورا  باید در راستای رفع مشکلات و رفاه شهروندان بوده و ضمانت اجرایی داشته باشند و انتظار میرود مصوبات جلسه شورای ترافیک علمی و کارشناسی شده باشد تا مسائل و مشکلات شهرستان و علی الخصوص جاده های ارتباطی شهرستان مرتفع گردد.
 
معاون عمرانی افزود: دستگاههای متولی بویژه شهرداری ها، راهور و پلیس راه می بایست با همکاری و هماهنگی و برگزاری نشست های مشترک با همکاری  سایر دستگاهها اهتمام جدی در راستای حل مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان داشته باشند.

در این جلسه معاون عمرانی فرمانداری بر هماهنگی، بررسی و پیگیری لازم بین شهرداری اشنویه و راهنمایی و رانندگی مبنی بر آماده سازی زیر ساخت های لازم جهت اجرای طرح یکطرفه کردن خیابان امام در راستای رفع ترافیک و سهولت تردد در معابر اصلی شهر تاکید کرد.

در ادامه پیران گفت: با توجه به موقت بودن ترمینال شهرستان واقع در پارک شیخ عبدالعزیز، جهت رفاه حال شهروندان، شهرداری اشنویه بر رفع کامل نواقصات ترمینال موقت و نسبت به شناسایی و احداث ترمینال دائم اقدام نماید.

روابط عمومی فرمانداری اشنویه